سه شنبه 02 آبان 1396 - 11:15

اطلاعیه
  • امارات متحده عربي ميزباني مسابقات آسيايي را ازآن خود کرد
  • تيم ملي هاپکيدو کرواسي و ايــران جام دوستي رفت و برگشت برگزار خواهند کرد.
  • مسابقات قهرماني هاپکيدو جام باشگاههاي کشور 13 الي 16 اسفند در گيلان - رشت برگزار مي گردد.

مسئولین استان ها

محمدرضا ايـزديار

رئيس کميته هاپکـيدو استان گيـلان
09358599755
gilan@hapkido.ir
-
01333750305
رشت بلوار خرمشهر آکادمي مرکزي
مسعـود طالبــي

رئيس کميته هاپکـيدو استان خــراسان رضوي
09158011433
khorasan@hapkido.ir
-
09158011433
تربت جام- فرهنگيان-فاز2.مفتح 3-پلاک10
فـرهاد روستازاده

رئيس کميته هاپکـيدو استان قــزوين
09192821436
Ghazvin@hapkido.ir
-
09192821436
قزوين- شهرک صنعتي البرز
محمد خانتبار

رئيس کميته هاپکـيدو استان مازنـدران
09117130233
Mazandaran@hapkido.ir
www.hapkido.ir
01143235580
آمل -بلوار بسيج- لاله 58
پيمان فـرد کرمانشاهي

سـرپرست کميته هاپکـيدو استان فارس
09179103781
fars@hapkido.ir
www.hapkido.ir
09179103781
شيراز-بلوار شهيد بهشتي-چهارراه خلدبرين-به سمت چهارراه بنفشه-ساختمان حميد طبقه 6-پلاک 789
سـلام حضـرتي راد

سـرپرست کميته هاپکـيدو استان اردبيل
09111496157
Ardebil@hapkido.ir
www.hapkido.ir
09111496157
استاديوم تختي-سالن تخصصي رزمي شهيد سليم زاده
مجيد عمويي

سـرپرست کميته هاپکـيدو استان تهــران
09125931629
Tehran@hapkido.ir
-
02122229768
بين خيابان شريعتي و پاسداران - انتهاي خيابان ناطق نوري - ميدان قبا
فـرزين صابـري

سـرپرست کميته هاپکـيدو استان اصفهـان
09138710789
Esfehan@hapkido.ir
www.hapkido.ir
09138710789
اصفهان خ حکيم نظامي خ حسين آباد خ مسجداعظم جنب استخر سلمان
سارا حيدري ميرحسيني

سـرپرست کميته هاپکـيدو استان البرز
-
Alborz@hapkido.ir
www.hapkido.ir
-
مهرشهر- فاز 5 - باشگاه شهداي تختي
محي الدين ميکائيلي

سـرپرست کميته هاپکـيدو استان کـردستان
09189743362
kordistan@hapkido.ir
www.hapkido.ir
09189743362
سقز-...
محمد احسان وکيلي

سـرپرست کميته هاپکـيدو استان قـم
0904755975
qom@hapkido.ir
www.hapkido.ir
0904755975
قم ، مدرس - کوچه1 بوستان شهيدان محمودآبادي
احـد اسفندياري

سـرپرست کميته هاپکـيدو استان خوزستان
09166339940
Khozestan@hapkido.ir
www.hapkido.ir
-
خوزستان -خرمشهر کوي طالقاني-خيابان خلج
عباس عــربي

سـرپرست کميته هاپکـيدو استان سمنان
09125310018
semnan@hapkido.ir
www.hapkido.ir
0
سمنان
برو به بالا