پايتخت فرهنگي و مهد تمدن ايران زمين ميزبان مسابقات هاپکيدو WHC کشور

تاریخ ارسال :1394/12/16     زمان ارسال: 21:44:25 تعداد بازدید: 1033

با ميزباني قابل ستايش شيرازيها کميته هاپکيدو WHC بهترينهاي سال 94 خود را در پانزذهمين دوره مسابقات کشوري شناسايي نمود.

پايتخت فرهنگي و مهد تمدن ايران زمين ميزبان مسابقات هاپکيدو WHC کشور

پانزدهمين دوره پيکارهاي قهرماني کميته هاپکيدو WHC کشور، با مجوز فدراسيون ورزشهاي رزمي،اداره ورزش و جوانان استان فارس و هماهنگي هيات رزمي استان با حضور 215 ورزشکار مرد و 175 ورزشکار زن در دو  استايل کيوروگي (مبارزه) و هوشين سول (دفاع شخصي) به مدت 4 روز (11- 14 اسفند 94) در استان مهد فرهنگ و تمدن فارس شهرستان شيراز با شکوه  ويژه برگزار شد.

لازم به ذکر است رقابتهاي آقايان در روزهاي 11 و 12 اسفند و رقابتهاي بانوان در 13 و 14 اسفند 94 در شهرستان شيراز مجموعه ورزشي تختي برگزار گرديد.


پس ازچهار روز کار تيمي و مديريتي کميته اجرايي مسابقات نتايج ذيل حاصل گرديد.

رده بندي تيمي مردان به ترتيب

1.     تيم گيلان با 235 امتياز قهرماني رقابتها را ازآن خود کرد

2.     تيم خراسان رضوي  با 205 امتياز نايب قهرماني رقابتها را ازآن خود کرد

3.     تيم اردبيل و مازندران با 75 امتياز عنوان سوم مشترک را بدست آوردند

و در رده بندي تيمي  زنان  :

تيم گيلان ، قزوين و فارس به ترتيب مقام نخست تا سوم اين رقابتها را ازآن خود نمودند.

 از برترينهاي اين رقابتها به اردوي انتخابي به منظور شناسايي تيم منتخب و اعزام به مسابقات جهاني و آسيايي 2016 پس ازبرگزاري اردوهاي آماده سازي دعوت گرديد.

حضور گرم رسانه هاي گروهي کشوري و محلي و جمع کثيري از علاقه مندان به هنر رزمي هاپکيدو در کل برگزاري مسابقات گرمي خاصي به سالن مسابقات بخشيد و باعٍث ايجاد انگيزه گرديد.

لازم به ذکر است انجمن هاپکيدو ايران تنها عضو کنفدراسيون جهاني هاپکيدو در ايران ميباشد و تا کنون توانسته عناوين زير را در پرونده افتخارات خود ثبت نمايد.

نائب قهرماني جهان 2004 کره جنوبي،قهرماني جهان 2006،قهرماني جهان جوانان و بزرگسالان 2008 قهرماني مسابقات بين المللي 2009 ايران ، قهرماني مسابقات بين المللي 2011 ايران ، قهرماني مسابقات آسيايي 2013 ايران.

انجمن هاپکيدو ايران مراتب تقدير و تشکر خود را نسبت به همه کساني که به نوعي در اعتلاي ورزش هاپکيدو در کشور و مجامع بين المللي نقش داشته اند اعلام ميدارد از جمله مسئولين محترم فدراسيون ورزشهاي رزمي، وزارت ورزش و جوانان،صدا و سيما جمهوري اسلامي ايران و رسانهاي گروهي،مربيان ،داوران ،نمايندگان محترم سبک

 ليست قهرمانان مسابقات فوق در قسمت مدال آوران سايت قابل مشاهده ميباشد