ديدار مسئولين فدراسيون ورزشهاي رزمي با مسئولين کنفدراسيون جهاني هاپکيدو

تاریخ ارسال :1395/05/28     زمان ارسال: 13:48:06 تعداد بازدید: 389

محمود رشيدي رياست محترم فدراسيون ورزشهاي رزمي در ديدار با مسئولين کنفدراسيون جهاني هاپکيدو : کميته هاپکيدو WHC از نطر عملکرد جايگاه خاصي داشته و بعنوان سبکهاي برتر مورد حمايت مجموعه فدراسيون ميباشد.

ديدار مسئولين فدراسيون ورزشهاي رزمي با مسئولين کنفدراسيون جهاني هاپکيدو

حاج محمود رشيدي رياست محترم فدراسيون ورزشهاي رزمي در اين ديدار که روز چهارشنبه راس ساعت 12 ظهر در محل دفتر رياست فدراسيون اتفاق افتاد ضمن خوش آمد گوئي به مهمانان خارجي و مسئولين کميته هاپکيدو WHC کشور افزود: با توجه به مشغله کاري و جلسه بسيار مهم وزارتي به دليل اهميت موضوع و ارزش نهادن به زحمات استاد هاشم پور و مجموعه فعال ايشان سعي کردم در اين نشست حضور داشته باشم.

پس از آن استاد هاشم پور ضمن تقدير و تشکراز رياست محترم و مسئولين فدراسيون به معرفي مدرسين و مهمانان کنفدراسيون جهاني ، اهداف و برنامه دوره و تاريخچه و چشم انداز هاپکيدو WHC پرداخت.

استاد محمود رشيدي نيز ضمن بيان اين مطلب که کميته هاپکيدو يکي از کميته هاي برتر و فعال مجموعه فدراسيون ميباشد، و عضويت کنفدراسيون جهاني هاپکيدو در چندين بازي رسمي از جمله تافيسا گيمز و مستر شيپ نشان از رسميت و ريشه دار بودن اين سازمان ميباشد  افزود: بنده به شخصه علاقه فرواني به رشته هاپکيدو دارم و از نظر هنر دفاع شخصي آنرا کامل ميدانم و با توجه به اينکه فدراسيون از همه سبکهاي قانونمند و داراي عملکرد حمايت ويژه خواهد نمود ، کميته هاپکيدو نيز از اين قائده مثتسني نيست. وي در تکميل سخنان دکتر چوئي در خصوص عضويت WHC در سازمان AIMS در آينده نزديک اضافه نمود فدراسيون رزمي نيز در اين حرکت بزرگ از هيچ کمکي دريغ نخواهد کرد.

در پايان هدايايي از طرف فدراسيون به مهمانان خارجي و بلعکس اهداء گرديد.


کميته هاپکيدو WHCبه نوبه خود از کليه مسئولان محترم فدراسيون ورزشهاي رزمي و وزارت ورزش و جوانان کمال تشکر و قدرداني را مينمايد. ازجمله:

حاج محمود رشيدي رياست محترم فدراسيون ورزشهاي رزمي

مهندس عليرضا اميني نائب رئيس محترم فدراسيون ورزشهاي رزمي

دکتر سيد علي رشيدي دبيرمحترم فدراسيون ورزشهاي رزمي

دکتر حسين عابدي مدير محترم سازمان تيمهاي ملي فدراسيون ورزشهاي رزمي